Poznaj najważniejsze funkcjonalności narzędzia dla biznesu

firma

Księgowość to sprawdzone narzędzie przeznaczone dla przedstawicieli handlowych, dzięki któremu można zwiększyć sprzedaż na terenie własnej firmy. Przy okazji zaoszczędzi się tym sposobem sporo czasu, który marnowało się na realizowanie wielu zbędnych czynności. Narzędzie jest bardzo przejrzyste oraz intuicyjne w obsłudze. Dzięki temu oprogramowaniu skutecznie zoptymalizowane zostaną wszelkie kanały dystrybucji, nawiążę się wiele ciekawych kontaktów z potencjalnymi partnerami oraz zwiększy się zarobki we własnej firmie.

Pomoc w codziennej organizacji pracy

Program dla przedstawicieli handlowych został stworzony w taki sposób, aby pomagać tego typu specjalistom w codziennej organizacji pracy. W ten sposób handlowcy będą osiągać zdecydowanie wyższe wyniki sprzedażowe, pozytywnie zaskakując swoich pracodawców. Program pozwala na:

  • obliczenie najlepszych tras przejazdów,
  • zaplanowanie kolejności wizyt u klientów,
  • sporządzanie raportów z wyznaczonych celów,
  • monitorowanie własnych osiągnięć.

[NAZWA FIRMY] to innowacyjne oprogramowanie, które jest w stanie zwiększyć efektywność pracy każdego przedstawiciela handlowego. Tym samym nie będzie problemów z rozwojem swoich kompetencji zawodowych, co przełoży się z czasem na rozwój działalności gospodarczej.

Zaawansowane analizy

Narzędzie służy także do sporządzania bardzo zaawansowanych analiz, co przydaje się przede wszystkim w przypadku kierowników oddziału. Dzięki temu nie będzie kłopotów z monitorowaniem postępu swoich pracowników oraz całego zespołu. Zainteresowani będą mogli w dowolnym momencie prześledzić trasy przejazdów kolejnych pracowników, tak aby w razie potrzeby wyciągnąć na tej podstawie odpowiednie wnioski i wyeliminować ewentualne błędy. Program zapewnia użytkownikom pełną czytelność oraz klarowność danych, a to wszystko za sprawą bardzo rozwiniętej wizualizacji. Jeśli przedstawiciele handlowi nie mieli z nim wcześniej styczności, z łatwością nauczą się jego obsługi. Z jego pomocą stworzy się profesjonalne raporty sprzedaży, sprawozdania oraz usprawni się działanie całej firmy.